Odelių žnyplutės nagams Bionessa B.21.4
Profesionalios odelių kirpimo žnyplutės Bionessa B.21.4
Bionessa B.21.4 odelių kirpimo žnyplutės pasižymi mažesniu dydžiu, todėl puikiai telpa kiekvienoje rankoje. Dėl poliruoto paviršiaus žnyplutės atrodo stilingai ir profesionaliai. Rankenos jautrios menkiausiam spaudimui, neleidžia rankai pavargti darbo metu. Kiekvienas judesys sklandus ir malonus. Kiekvienas pjovimas yra sklandus ir tikslus dėl rankinio pjovimo briaunų apdirbimo. Tobulai profiliuoti peiliai buvo sukurti taip, kad užtikrintų visišką kiekvieno judesio matomumą. Ši peiliukų forma leidžia dirbti su odelėmis prie pat nago ašies, nepažeidžiant ir neplešiant odos.
- ašmenų ilgis 4 mm (+/- 0,5 mm),
- žnyplučių ilgis 97 mm (+/- 1 mm),
- rankomis pagaląstos pjovimo briaunos,
- dviguba spyruoklė,
- poliruota apdaila,
- pagaminta iš chirurginio plieno,
- nenublunka ir nerūdija,
- produktas skirtas dezinfekcijai ir sterilizavimui autoklave.
Tinkamas Bionessa įrankių naudojimas ir laikymas:
- naudoti įrankius tik tiems tikslams, kuriems jie yra skirti
- Įrankius visada laikykite peiliais į viršų
- venkite numesti įrankį, kad nepažeistumėte pjovimo briaunų
- laikykite įrankius sausoje vietoje ir tam skirtoje pakuotėje. Oras patalpoje turi būti sausas, o įrankių negalima laikyti plastikinėse plėvelėse. Tai apriboja oro patekimą ir gali sukelti garų kondensaciją, o tai labai kenkia plienui.
- su įrankiais reikia elgtis labai švelniai. Kai kurie mechaniniai pažeidimai yra nematomi plika akimi. Ašmenys, antgaliai ir mechanizmai reikalauja ypatingos priežiūros.
Tinkama Bionessa įrankių priežiūra:
Atminkite, kad po kiekvieno įrankių naudojimo reikia atlikti tinkamą valymo, dezinfekavimo ir sterilizavimo procesą.
Valymas: šepetėliu kruopščiai nuvalykite instrumentus nuo dulkių, audinių, nagų ar plaukų likučių. Tada išskalaukite įrankius distiliuotu vandeniu*.
* Valymui naudokite distiliuotą vandenį, kad išvengtumėte įrankių spalvos pasikeitimo ir rūdžių. Vandentiekio vandenyje yra mineralų, kurie gali nusėsti ant instrumentų ir neigiamai paveikti sterilizavimo efektą.
Dezinfekcija: Dezinfekavimo procesą galima atlikti inde, pripildytame dezinfekcinio preparato ar tirpalo, arba ultragarsiniame valiklyje naudojant tam skirtus preparatus. Įsitikinkite, kad įrankiai yra visiškai panardinti į tirpalą. Kai dezinfekcija bus baigta, išimkite instrumentus ir leiskite jiems visiškai išdžiūti*.
* Valymo/dezinfekavimo tirpalai turi būti ruošiami pagal gamintojo instrukcijas. Ypač rekomenduojame stebėti tirpalo koncentraciją – tai turi ir higieninių, ir ekonominių pasekmių. Per didelė koncentracija gali pažeisti įrankius, o per maža koncentracija nedezinfekuos mikroorganizmų.
Sterilizacija: Įrankių sterilizavimo procesas atliekamas autoklave. Rekomenduojamas sterilizavimo būdas yra sterilizavimas garais 134°C temperatūroje (neviršykite 200°). Sterilizavimo procesas turi būti atliekamas pagal instrukcijas, nurodytas ant sterilizuoti skirto prietaiso. Nepamirškite atidaryti visų įrankių, kad sterilizacija apimtų kiekvieną įrankio dalį. Prieš sterilizuojant instrumentų judančius mechanizmus reikia sutepti specialiu preparatu. Sterilizavimui garais rekomenduojame naudoti vandenyje tirpų lubrikantą.